Category Archives: Vellišķīga ziņa

Velotreniņš #2

 

Otrai īsais velo treniņš aizvadīts… Kalni un lejas, nelīdzenumi un smilts.. Nobraukti tikai nieka 5.66 km un sapratu, ka ir nopietni jāsāk trenēties, ja vēlos piedalīties vismaz pusmaratonā…!  Max Speed 1146km/h nu kaut kā negribas ticēt tādam skaitlim.. 😀 Bet te ir skaidri redzams, ka attāluma un ātruma mērīšana tikai no gps ir ļoti neprecīza un aptuvena!

 

 

otrais treniņš

Kas ir portāls un kas ir vortāls, kas ir blogs, atšķirība…?!

Portāls vai vortāls, kas ir vortāls, kāda atšķirība starp vortālu un portālu?

Vārds “vortāls” nav jaunums, taču tā pielietojums nav tik plašs. Vortāls ir nozares portāls ar specializētu piedāvājumu. Tā ir tīmekļa vietne, kas nodrošina informāciju par konkrētas nozares resursiem un pakalpojumiem. Vortāls no portāla atšķiras ar to, ka tajā sniegta informācija kādā konkrētā jomā – mednieku vortāls, makšķernieku vortāls, darba sludinājumu vortāls, kāzu vortāls vedējiem, tūrisma vortāls, vortāls tīmekļa veidotājiem, Latvijas studentu vortāls u. c. …

Continue reading Kas ir portāls un kas ir vortāls, kas ir blogs, atšķirība…?!

Ideju un iedvesmas trūkums…

Daudzi kuri laiku pa laikam apskata šo blogu, ir iespējams jau pamazām zaudējuši interesi šeit iegriezties, jo kā var manīt, šeit nekā jauna, jau labu laiku nav bijis.. tas laikam tādēļ, ka man, kā šī bloga veidotājam, nav ideju un iedvesmu uzrakstīt ko jaunu… kā dēļ tā?! Kas to lai zin… laikam pārāk lielas aizņemtības un ikdienas darba rutīnas un problēmu rezultāts… lai vai kā… novēlu Jums cienījamie lapas apmeklētāji jaukus un sirsnīgus svētkus…!